MÖBLER / Bord / Bord 14842058
*
nr 1484 2058
Bord
med tidningshylla, 1950-tal. Bredd: 60, djup: 35 cm, höjd: 51 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 augusti 2022
kl 18:39:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/8 20:49:56
1
300 kr
28/8 20:21:19
2
350 kr
29/8 17:37:47
3
Vinnande bud
29/8 18:19:26
2
450 kr
29/8 18:19:26
3
500 kr (Budbetjänt)
29/8 18:19:43
2
600 kr
29/8 18:19:43
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
29 aug
Retro
På Tema Retro har vi samlat konst och design från 50/60-talet av Achille & Pier Castiglioni, Hertha Bengtson, Yngve Ekström, Pierre Forsell, Erik Höglund, Arne Jacobsen, Wilhelm Kåge, Lisa Larson, St ...
Läs mer om Retro
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord tidningshylla
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:04
-
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:43
-
6039 Bordsfotogenla..
omkring 1900. Höjd: 55 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:39
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:39
-
6019 Bordstabletter
4 st, Engelska jaktmotiv, 40x30 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:52
-
6132 Cafébord
+ 4 stolar, Aluminium. Diameter: 70 cm, höjd: 60 cm
Aktuellt bud: 1.700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:41
*
Bord
Läs om budbetjänten
Läs mer om Retro
nr 1484 2058
Bord
med tidningshylla, 1950-tal. Bredd: 60, djup: 35 cm, höjd: 51 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 augusti 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/8 20:49:56 | 1 | 300 kr |
28/8 20:21:19 | 2 | 350 kr |
29/8 17:37:47 | 3 | Vinnande bud |
29/8 18:19:26 | 2 | 450 kr |
29/8 18:19:26 | 3 | 500 kr (Budbetjänt) |
29/8 18:19:43 | 2 | 600 kr |
29/8 18:19:43 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
29 aug
Retro
PÃ¥ Tema Retro har vi samlat konst och design frÃ¥n 50/60-talet av Achille & Pier Castiglioni, Hertha Bengtson, Yngve Ekström, Pierre Forsell, Erik Höglund, Arne Jacobsen, Wilhelm KÃ¥ge, Lisa Larson, St ...Läs mer om Retro
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord tidningshylla
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:04 -
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:43 -
6039 Bordsfotogenla..
omkring 1900. Höjd: 55 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:39
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:39 -
6019 Bordstabletter
4 st, Engelska jaktmotiv, 40x30 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:52 -
6132 Cafébord
+ 4 stolar, Aluminium. Diameter: 70 cm, höjd: 60 cm
Aktuellt bud: 1.700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:41